PromocjaW związku z epidemią korona wirusa , dowozimy zamówione dania prosto pod Wasze drzwi . Możecie również zamówić i odebrać osobiście.

W tym tygodniu otworzyliśmy pizzerie „Bella Donna”, proponujemy pizze oraz  menu kuchni polskiej . Zamówienia przyjmujemy telefonicznie .

Pizzeria Bella Donna

składanie zamówień : 695 777 327

 

  • Zamawianie pizza

menu pizza

 Pizza dnia ” a’la kebab”

( ser, kurczak ala gyros, sałata lodowa, ogórek zielony , pomidor )

  • średnica 30 cm – 22 zł
  • średnica 36 cm – 30 zł

20200323_130003

Menu Kuchni Polskiej restauracja hotelu Best INN ***- dostawa do twojego domu

Zamówienia przyjmujemy codziennie w godzinach: 12.00 – 21.00

składanie zamówień : 695 777 327menu (1)

Obsługujemy: Bydgoszcz dzielnice: Miedzyń, Prądy, Wilczak, Błonie,

gmina Białe Błota: sołectwa:  Lisi Ogon, Łochowo, Łochowice, Białe Błota, Kruszyn Krajeński, Murowaniec, Ciele, Zielonka,

Pawłówek

Przy zamówieniu powyżej 75 zł dowóz gratis,  zamówienie powyżej 100 zł 1 litr napoju gratis

Koszt dowozu – 5 zł, powyżej 10 km – 10 zł

Menu na bieżący tydzień

 

składanie zamówień : 695 777 327

Obsługujemy: Bydgoszcz dzielnice: Miedzyń, Prądy, Wilczak, Błonie,

gmina Białe Błota: sołectwa:  Lisi Ogon, Łochowo, Łochowice, Białe Błota, Kruszyn Krajeński, Murowaniec, Ciele, Zielonka,

Pawłówek

Przy zamówieniu powyżej 75 zł dowóz gratis,  zamówienie powyżej 100 zł 1 litr napoju gratis

Koszt dowozu – 5 zł, powyżej 10 km – 10 zł

Wdrażamy bezkontaktową dostawę (Koronawirus)

Jak działa bezkontaktowa dostawa zamówienia?

Jeśli wybierzesz metodę płatności online, Twoje zamówienie zostanie dostarczone bez kontaktu fizycznego. Oznacza to, że dostawca umieści torbę przed Twoimi drzwiami. Następnie zadzwoni do Twoich drzwi, odejdzie od nich i poczeka, aż odbierzesz zamówienie.

Twoje zamówienie nie będzie w żadnym momencie pozostawione bez nadzoru. Nasz dostawca jest poinstruowany, aby umieścić zamówienie przed Twoimi drzwiami, zadzwonić dzwonkiem do drzwi, a następnie od nich odejść. Dostawca zaczeka, aż odbierzesz zamówienie, aby upewnić się, że bezpiecznie do Ciebie dotrze.

Przestrzegamy surowych zasad higieny, jeśli chodzi o dostawę żywności. Dlatego Twoje jedzenie nie będzie miało bezpośredniego kontaktu z ziemią. Zachęcamy do sprawdzania w aplikacji opcji śledzenia dostawy, aby dokładnie wiedzieć, kiedy jedzenie zostanie dostarczone i aby odebrać je natychmiast po usłyszeniu dzwonka do drzwi. Kurierzy są proszeni o umieszczenie torby dostawczej przed drzwiami, zadzwonienie dzwonkiem do drzwi i odsunięcie się od nich. Kurier będzie czekać, aż odbierzesz zamówienie, aby upewnić się, że bezpiecznie do Ciebie dotrze.

Bezpieczeństwo naszych klientów i kurierów jest dla nas najważniejsze. Stale monitorujemy rozwój sytuacji i podejmujemy zalecane środki ostrożności, które odnoszą się do wszystkich obywateli. Postępujemy zgodnie z zaleceniami władz i podejmiemy odpowiednie działania, jeśli wspomniane wytyczne się zmienią.

Wizyta w hotelowej restauracji dostarcza naszym gościom niezapomnianych wrażeń.

Warto zanurzyć się w bogactwie smaków i aromatów, jakie proponujemy, by poznać niesamowitą atmosferę tego miejsca. Tworzenie wykwintnych posiłków to sztuka, a nasz Szef Kuchni opanował ja do perfekcji. Kuchnia w Restauracji Hotelu Best INN *** to lekkie, ciekawie skomponowane dania, wiele świeżych ziół i warzyw.

Połączone smaki kuchni polskiej  z nowościami kuchni europejskiej tworzą niepowtarzalny smak, który poruszy najbardziej wymagające podniebienia. Smak i zapach, ale również wygląd potraw to klucz do sukcesu przy organizowaniu imprez rodzinnych oraz spotkań firmowych.

Zadbaliśmy również o komfortowy i przytulny wystrój restauracji. Świeże kompozycje kwiatów, które zawsze goszczą na naszych stołach, bar zaprojektowany w stylu niemieckim, przy którym wspaniale jest skosztować wyborne piwa regionalnego z tutejszego  Browaru Krajan-  sprawiają, iż każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i spędzi miłe chwile z rodziną, znajomymi bądź na owocnej rozmowie biznesowej.

Również przy organizowaniu większych spotkań dbamy o najdrobniejsze szczegóły Pomagamy również w podejmowaniu decyzji, tak aby przyjęcie było przyjemnością dla wszystkich – gości i gospodarzy. Dokładamy wszelkich starań, aby goście mieli miłe wspomnienia z Restauracji Hotelu Best INN . Cieszymy się kiedy klienci do nas wracają – to dowód na to, że warto zaprosić swoich gości do „Hotelu Best INN ***”.

Szanowni Państwo!

Ponieważ nasze dania przygotowujemy za świeżych składników na bieżąco, prosimy o cierpliwość przy oczekiwaniu na ich realizację, a gwarantujemy, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu oraz galerią zdjęć.

Restauracja Hotelu Best INN *** czynna codziennie w godz 12:00 – 22:00

Rezerwacja stolika:
tel. 523799161, 523799162, 695 777 327
e-mail: recepcja@bestin.pl